Aslında bir koleksiyon ürünü olan Mac’in bu maskarasını yazın satın almıştım. O günden bu yana favori günlük maskaram oldu.

Akmayan, kirpikleri sertleştirmeyen muhteşem bir maskara, MAC maskara konusunda oldukça başarılı bir marka zaten, her zaman maskaralarını severek kullandım bu markaya ait diğer favori maskaralarımla ilgili yazılarımı önümüzdeki günlerde yayınlamaya devam edeceğim.

Bu maskaranın fırçası kıl fırça, ayrıca alt kirpikler için ayrı bir maskarası var ben alt kirpiklerime maskara sürmediğim için fazla kullanmadım bu kısmını ama üst kirpiklerimdeki kısa kirpikler için kullandım. En sevdiğim yanlarından biri de kirpiklerimi birbirine yapıştırmadan tek tek ayırması oldu. İstediğim miktarda uzatma ve hacimi sağlaması benim için oldukça başarılı.  Günlük kullanabileceğiniz gece makyajları için hafif kalacak bir maskara ki böyle olması, yaz koleksiyonuna ait olmasından kaynaklanıyor.

MAC bu koleksiyon ürününü ne kadar satışta tutarsa bende o kadar almaya devam edeceğim J. Ayrıca dış tasarımını da çok beğeniyorum, oldukça şık 😉

MAC online sitesinden de satın alabileceğiniz bu ürünün fiyatı ise 99 tl.

Seray San
Yazar

Yorum Yaz