2018’in ilk haftasından herkese Merhaba 🙂

Makyaj temizlemenin işkenceye dönüştüğü şu son aylarda kurtarıcım olan bu ürünü çok sevdim.

Özellikle göz makyajımı temizlerken artık kirpiklerim dökülmeye başlamıştı ve temizleme işlemini yaparken cildim fazla silmekten tahriş oldu.

Ama artık bu ürünle iki pompa yağı avucuma sıkıp göz ve yüz bölgeme yayıyorum suyla duruladığımda tüm makyaj akıp gitmiş oluyor. Kalan çok az kısmı için ise yağla işlemi tekrar etmeniz veya miseller suyla üstünden geçmeniz gerekecek, ben ikinciyi tercih ediyorum. Böylece kolay yoldan temizleme işleminden kurtulmuş oluyorum. 🙂

Hassas ve karma bir cilt yapısına sahibim kesinlikle yağlanma yaşamadım ve cildimde herhangi bir reaksiyon oluşmadı.

Benim gibi makyaj yapmayı çok seven ama temizleme kısmından nefret edenler için uygun fiyatlı muhteşem bir ürün. Ben birinci şişeyi bitirmek üzereyim (çabuk biten bir ürün değil uzun süre gidiyor), ikincisini şimdiden hazır ettim bile 😉

 

Bu üründen önce çıkmış olan “high end ” dediğimiz markaların makyaj yağları vardı. Örneğin shiseido bu konuda gayet başarılı ama uygun fiyatlı bu ürün varken ve benim çoğu üründe problem yaşadığım hassas cildimde bir reaksiyon olmamışken pahalı versiyonları tercihim olmaz.

Bu ürünün fiyatları indirim zamanlarına göre değişiyor 30 tl civarında bir fiyatı var. Yves Rocher online sitesinden de fiyat bilgisini alıp indirimleri takip edebilirsiniz.

XOXO 🙂 2018′ de daha nice güzel yazılara…

Seray San
Yazar

Yorum Yaz